Саба таңнары
  • Тат Рус Лат
  • Картинг буенча ярышлар

    2019 елның 19 маенда Байлар Сабасының "Аргамак" картодромында картинг буенча МИКРО, МИНИ, СУПЕР МИНИ, KZ2 классларында Идел буе һәм Урал федераль округлары чемпионаты һәм Беренчелеге ябылу тантанасы булып узды.

    Бүләкләү тантанасында мөхтәрәм кунаклар катнашты:

    Саба муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесе: Марат Рашат улы Ишниязов, ярыш җитәкчесе Игорь Анатольевич Кравченко; узыш җитәкчесе урынбасары Евгений Львович Шафранов; Саба районы буенча Россия Эчке эшләр министрлыгының ЮХИДИ бүлеге начальнигы, полиция майоры Марат Мидхатович Гаязов; ярышлар директоры Ирек Рамазан улы Гарипов.

    Ярыш нәтиҗәләре түбәндәгечә:

    "МИКРО" классы:

    3 урын Савелий Катков  Полевской шәһәре;

    2 урын Булат Әхмәтов  Яр Чаллы шәһәре;

    1 урын Владимир Матвеев  Яр Чаллы шәһәре.

    "МИНИ" классы:

    3 урын Богдан Лабутин Пермь шәһәре;

    2 урын Марк Козяев  Серов шәһәре;

    1 урын Герасим Скуланов Smol kart rasing  Братовщина авылы.

    "СУПЕР МИНИ" классы:

    3 урын Максим Орлов Lada sport rosneft Мәскәү шәһәре;

    2 урын Герасим Скуланов Smol kart rasing  Братовщина авылы;

    1 урын Марк Козяев Серов шәһәре.

    "РОТАКС МАКС ЮНИОР" классы:

    3 урын Егор Кузьмин Татарстан Казан шәһәре;

    2 урын Данил Телепов Камаз Мастер Юниор Яр Чаллы шәһәре;

    1 урын Григорий Примак Lada sport rosneft Тольятти шәһәре.

    "РОТАКС МАКС" классы:

    3 урын Вадим Ярмухаметов Төмән шәһәре;

    2 урын Дмитрий Шепет Омск шәһәре;

    1 урын Ян Кемпф Төмән өлкәсе җыелма командасы.

    "РОТАКС МАКС 32+" классы:

    3 урын Станислав Миникаев Казан шәһәре;

    2 урын иван Шелест Омск шәһәре;

    1 урын Вадим Ярмухаметов Төмән шәһәре.

    "ВОСХОД" классы:

    3 урын Артем Юртов СЮТ Карт Темп Әлмәт шәһәре;

    2 урын Роман Шафранов СТК МакТитан Казан шәһәре;

    1 урын Динар Даминов Торнадо Байлар Сабасы.

    "KZ-2" классы:

    3 урын Дмитрий Авдеев Камаз Карт Яр Чаллы шәһәре;

    2 урын Борис Гарифуллин Татарстан Яр Чаллы шәһәре;

    1 урын Аркадий Попов Татарстан Яр Чаллы шәһәре.

    Команда:

    3 урын Aushev rasing team Красногорск шәһәре Мәскәү өлкәсе;

    2 урын Камаз Мастер Юниор-1 Яр Чаллы шәһәре;

    1 урын Lada sport Rosneft Тольятти шәһәре.

    Спортчыларыбызны уңышлы чыгышлары белән котлыйбыз һәм аларга киләчәктә дә уңышлар телибез.

     

    Фото: http://saby.tatarstan.ru

    http://saby.tatarstan.ru

    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: