Саба таңнары
  • Тат Рус Лат
  • "Саба муниципаль районы авыл хуҗалыгы предприятиеләре һәм авыл җирлекләре арасында чаңгы ярышлары буенча шәхси-команда ярышлары"

    2020нче елның 22нче февралендә Татарстан Республикасы Саба муниципаль районының Лесхозда «Саба муниципаль районының авыл хуҗалыгы предприятиеләре һәм авыл җирлекләре арасында чаңгы ярышлары буенча шәхси-команда ярышлары» узды.

    Әлеге чаңгы ярышлары Саба муниципаль районы территориясендә 20 ел дәвамында уза. Быел әлеге ярышларда 150 дән артык кеше катнашты, барлык катнашучыларга истәлекле бүләкләр тапшырылды.

    Хатын-кызлар "категориясендә ярышлар нәтиҗәләре":

    3 урын Абдуллина Раида (Саба авыл җирлеге)

    2 урын Минниханова Гульсум ( Мишә авыл җирлеге)

    1 урын Султанова Илюза (Эзмә авыл җирлеге))

    Ир-атлар " категориясендә ярышлар нәтиҗәләре»:

    3 урын Хасанов Альфис (Арташ авыл җирлеге)

    2 урын Сафиуллин Ильназ (Эзмә авыл җирлеге))

    1 урын Шакирзянов Дамир (Саба авыл җирлеге))

    40 яшькә кадәрге ир-атлар арасында "җитәкчеләр" категориясендәге ярыш нәтиҗәләре»:

    3 урын Загидуллин Нияз (Килдебәк авыл җирлеге)

    2 урын Мавлетов Булат (Түбән Шытсу авыл җирлеге)

    1 урын Гатиятуллин Азат (Мишә авыл җирлеге)

    50 яшькә кадәрге ир-атлар җитәкчеләре " категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

    3 урын Ахмадуллин Ильгизар ( Югары Симет авыл җирлеге))

    2 урын Гараев Айдар (Шәмәрдән авыл җирлеге))

    1 урын Аглямзянов  Алмаз (Арташ авыл җирлеге)

    50 яшьтән өлкәнрәк ир-атлар арасында «категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

    3 урын Гараев Айрат (Мичән авыл җирлеге)

    2 урын Сафин Айрат (Олы Кибәче авыл җирлеге)

    1 урын Хасанов Расих (Саба авыл җирлеге))

    Авыл җирлекләренең команда зачетлары нәтиҗәләре:

    3 урын Мишә авыл җирлеге

    2 урын Эзмә авыл җирлеге

    1 урын Саба авыл җирлеге

    Авыл хуҗалыгы предприятиесе хатын-кызлары " категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

    3 урын Хусаенова Рузия ("Игенче" ҖЧҖ)

    2 урын Тугулева Анна (Саба Сатыш ҖЧҖ))

    1 урын Фатихова Гелюса (Саба Кибәче " ҖЧҖ)

    Авыл хуҗалыгы предприятиесе ир-атлары " категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

    3 урын Гумеров Даниль ("Шытсу" АХП ҖЧҖ)

    2 урын Шайхуллин Фиргат (ГКФХ Әхмәтов Р.)

    1 урын Давлетшин Азат (Урта Саба ҖЧҖ)

    Хатын-кызлар җитәкчеләре " категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

    1 урын Нигаметзянова Гульназ

    40 яшькә кадәрге ир-атлар арасында "җитәкчеләр" категориясендәге ярыш нәтиҗәләре»:

    3 урын Зиганшин Ирек (Курсабаш ҖЧҖ)

    2 урын Ахметов Райнур (ГКФХ Әхмәтов Р.)

    1 урын Зарипов Алмаз ("Игенче" ҖЧҖ)

    50 яшьтән өлкәнрәк ир-атлар арасында «категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

    2 урын Зайнутдинов Шамиль (Симет ҖЧҖ)

    1 урын Саубанов Фархат ("Саба" Сатыш ҖЧҖ)

    60 яшьтән өлкәнрәк ир-атлар арасында «категориясендә ярыш нәтиҗәләре»:

    1 урын Фатыхов Аскар ("Мартен" Агрофирмасы ҖЧҖ)

    Авыл хуҗалыгы предприятиеләренең команда зачетлары нәтиҗәләре:

    3 урын - Саба Сатыш ҖЧҖ

    2 урын ГКФХ Әхмәтов Р.

    1 урын "Игенче" ҖЧҖ

    Барлык спортчыларны да призлы урыннар белән котлыйбыз һәм киләчәктә дә уңышлар телибез! 

    Мәглүмат район сайтыннан алынды.

    Фото: saby.tatarstan.ru

    Чыганак: saby.tatarstan.ru

    Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: