Саба таңнары

Саба районы авыл хуҗалыгы предприятиеләре һәм авыл җирлекләре арасында чаңгы ярышлары буенча шәхси-команда ярышлары

21 февраль көнне Лесхоз бистәсенең чаңгы трассасында Саба районының авыл хуҗалыгы предприятиеләре һәм авыл җирлекләре арасында чаңгы ярышлары буенча шәхси-команда ярышлары узды.

Ярыш нәтиҗәләре түбәндәгечә::

Реклама

1 урын-Дәүләтшин Азат ("Юлбат" АХП ҖЧҖ))
2 урын-Ланков Алексей (ПМК ҖЧҖ))
3 урын-Шайхуллин Фиргать (ГКФХ Әхмәтов)
40 яшькә кадәр авыл хуҗалыгы предприятиеләре җитәкчеләре арасында:
1 урын-Зарипов Алмаз ("Игенче" ҖЧҖ)
2 урын-Әхмәтов Райнур (ГКФХ Әхмәтов)
3 урын-Гарипов Рамил (Псспк Умырзая)
50 яшькә кадәр авыл хуҗалыгы предприятиеләре җитәкчеләре арасында:
1 урын-Маковеев Константин (ПМК ҖЧҖ)
50 яшьтән өлкәнрәк авыл хуҗалыгы предприятиеләре җитәкчеләре арасында:
1 урын-Зәйнетдинов Шамил (Симет ҖЧҖ))
2 урын-Касыймов Хәлим ("Юлбат" АХП ҖЧҖ)Килдебәк)
60 яшьтән өлкәнрәк авыл хуҗалыгы предприятиеләре җитәкчеләре арасында:
1 урын-Фатыйхов Әскәр ("Мартен" Агрофирмасы ҖЧҖ)
Авыл хуҗалыгы предприятиеләре хатын-кызлары арасында:
1 урын-Муллахмәтова Флюсә (бр.Кибәче)
2 урын-Шәйхуллина Люзия (ГКФХ Әхмәтов)
3 урын-Әхмиева Айзирәк ("Татмит Агро" ҖЧҖ)
Авыл җирлекләре ир-атлары арасында:
1 урын-Шакирҗанов Дамир (Саба шәһәр җирлеге))
2 урын-Тимерханов Аяз (Иске Икшермә авыл җирлеге)
3 урын-Хәсәнов Әлфис (Арташ авыл җирлеге)
40 яшькә кадәр авыл җирлеге җитәкчеләре арасында:
1 урын-Мәүлетов Булат (Түбән Шытсу авыл җирлеге)
2 урын-Гатиятуллин Азат (Мишә авыл җирлеге)
3 урын-Заһидуллин Нияз (Килдебәк авыл җирлеге)
50 яшькә кадәр авыл җирлеге җитәкчеләре арасында:
1 урын-Әгъләмҗанов Алмаз (Арташ авыл җирлеге))
2 урын-Гәрәев Айдар (Шәмәрдән авыл җирлеге))
3 урын-Әхмәдуллин Илгизәр (Югары Симет авыл җирлеге))
50 яшьтән өлкәнрәкләр арасында:
1 урын-Хәсәнов Расих(Саба авыл җирлеге)
2 урын-Сафин Айрат (Олы Кибәче авыл җирлеге)
3 урын-Гарипов Алмаз (Олы Шыңар авыл җирлеге)
Авыл җирлекләре хатын-кызлары арасында::
1 урын-Миңнеханова Гөлсем (Мишә авыл җирлеге)
2 урын-Нәфыйкова Гүзәл (Мишә авыл җирлеге))
3 урын-Гомәрова Ләйлә (Шәмәрдән авыл җирлеге))
Авыл хуҗалыгы предприятиеләре арасында команда зачетлары нәтиҗәләре:
1 урын - "Игенче" ҖЧҖ
2 урын-ГКФХ Әхмәтов
3 урын-бр. Юлбат авыл хуҗалыгы предприятиесе 
Авыл җирлекләре арасында команда зачетлары нәтиҗәләре:
1 урын-Мишә авыл җирлеге
2 урын-Түбән Шытсу авыл җирлеге
3 урын-Сатыш авыл җирлеге
Барлык җиңүчеләрне котлыйбыз!!!

Фото: saby.tatarstan.ru

Чыганак: saby.tatarstan.ru

 

Без социаль челтәрләрдә: Инстаграм, ТикТок, ЮтубВКонтакте, ОдноклассникиТелеграм, Фейсбук, Твиттер, Яндекс.Дзен

 

 

 

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: