Саба таңнары
  • Тат Лат
  • Сабада картинг ярышлары үтте

    020 елның 22-26 июлендә Саба районында " Аргамак "картодромында Идел буе һәм Урал федераль округлары чемпионаты һәм Беренчелеге, РФ - Урал һәм Идел буе академиясе, Урал һәм Идел буе федераль округлары федерацияләре Кубогы узды. Идел буе һәм Урал федераль округлары чемпионаты һәм Беренчелеге 2 нче этап. РФ академиясе-Урал һәм Идел буе, 2 нче этап".

    Ярышларның җиңүчеләрен һәм призерларын дәрәҗәле кунаклар бүләкләделәр:
    Татарстан Республикасы Саба муниципаль районы башлыгы- Минниханов Раис Нургалиевич, узыш җитәкчесе - Кравченко Игорь Анатольевич, узыш җитәкчесе урынбасары - Шафранов Евгений Львович, Татарстан Республикасы автоспорт федерациясенең техник директоры - Муртазина Резеда Анасовна, Татарстан Республикасы Саба муниципаль районы Башкарма комитетының яшьләр эшләре һәм спорт бүлеге начальнигы - Гарипов Ирек Рамазанович..
    Призерлар һәм җиңүчеләр:

     

     3 урын – Ефим Игнатов “Ural Junior Kart” Екатеринбург шәһәре
    2 урын – Владимир Матвеев “КАМАЗ-мастер Юниор” ЯР Чаллы шәһәре
    1 урын – Исламов Динияр “SMOL RACING TEAM” ЯР Чаллы шәһәре

     “РМю” Класы

    3 урын – Иван Божедомов “Pro-Fi racing team” Төмән шәһәре
    2 урын – Кирилл Хайрутдинов “Торнадо” Тольятти шәһәре
    1 урын – Николай Калинин “Торнадо” Йошкар-Ола шәһәре

     “РМ” Класы

    3 урын – Денис Николаев ЯР Чаллы шәһәре
    2 урын – Алексей Колпаков “URAL Junior Kart” Екатеринбург шәһәре
    1 урын – Егор Кузҗмин “ТАТАРСТАН” Казан шәһәре

     “РМ 32+” Класы

    3 урын – Виктор Леушканов  Пермь шәһәре
    2 урын – Станислав Миникаев Казан шәһәре
    1 урын – Иван Шелест  Омск шәһәре

     “Восход” Класы

    3 урын – Рифат Исрафилов “Торнадо” БАЙЛАР САБАСЫ
    2 урын – Динар Даминов “Торнадо” БАЙЛАР САБАСЫ
    1 урын – Ильнар Галимов “Торнадо” БАЙЛАР САБАСЫ

     “Микро” Класы

    3 урын – Арсений Болотов Ижау шәһәре

    2 урын – Валерий Матвеев ЯР Чаллы шәһәре

    1 урын – Руслан Янгуразов г. Ялуторовск

     “Супер-Мини” Класы

    3 урын – Арсений Викулов Полевск шәһәре

    2 урын – Николай Шашкин “Торнадо “ г. Менделеевск

    1 урын – Родион Арнуатов Smol Rasing Team г.Чебоксары

    "KZ2” Класы

    3 урын – Тимур Тимерзянов “Татарстан” Казан шәһәре

    2 урын – Ильшат Ибрагимов “Татарстан” Казан шәһәре

    1 урын – Константин Кочев Екатеринбург шәһәре

    Барлык призерларны һәм җиңүчеләрне котлыйбыз һәм киләчәктә дә уңышлар телибез!

    Фото: saby.tatarstan.ru

    Чыганак: saby.tatarstan.ru

    Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


    Нравится
    Поделиться:
    Реклама
    Комментарии (0)
    Осталось символов: